Київська Патріархія - Отинійський деканат УАПЦ

Духовенство




Митр. протоієрей Василь Кіндратюк - Настоятель церкви "Вознесіння Господнього", с. Струпків.

Народився 12.01.1959р. с. Зелена, Надвірнянського району.

1987р. - закінчив Ленінградську (Санкт-Петербурзьку) духовну семінарію.

9.07.1987р. - хіротонія в сан диякона (память Тихвінської Ікони Матері Божої).

21.07.1987р. - сан ієрея (память Казанської Божої Матері).

Хіротоній здійснював митрополит Ленінградський і Новгородський Алексій (майбутній патріарх Московський і Всія Русі Алексій II).

04.08.1987р. - 25.12.1991р. -  служив с. Подгощі Новгородська єпархія.

04.02.1992р. - призначений парохом церкви с. Струпків.  

Нагороди:

2002р. - Митра

2005р. - Орден князя Володимира I ступеня.  

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Митр. птороієрей Михаїл Дзіворонюк - Настоятель церкви "преп. Параскеви Сербської", с. Угорники. 

Народився 11.07.1953р. с. Чорнолізці, Тисменицького району.

1983р. - рукоположений в сан ієрея, архієпископом Володимирським і Суздальським Серапіоном.

1983-1988рр. - священик в м. Муром, Володимирської єпархії.

1988р. - Настоятель церкви с. Бутин, Львісько-Тернопільська єпархія.

1989р. - Настоятель церкви с. Черче, Рогатинського району.

07.05.1991р. - Настоятель церкви с. Угорники.

1989р. - Закінчив МДС.

Нагороди:

2003р. - Митра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Митр. протоієрей Іван Лаврук -  Настоятель церкви "Свят. Миколая", с Виноград і "Св. Покрови", с. Нижня Велесниця.

Народився 11.09.1966р. с. Чорнолізці, Тисменицького району.

1994р. - закінчив Івано-Франківську ДС.

1991р. - рукоположений в сан диякона, архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Андрієм.

27.04.1992р. - в сан ієрея.

Нагороди: 

 2012р. - Митра

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Протоієрей  Богдан Гайдейчук - Настоятель церкви "Святої Тройці", с. Молодилів, з 04.01. 2000р.

Народився 28.01.1965р.  с. Чорнолізці, Тисменицького району.

1995р. - поступив у Теребовлянську духовну семінарію.

1997-1999рр. - навчання в Івано-Франківській ДС.

1996р. - сан диякона від митрополита Тернопільського Василія (Боднарчука).

1997р. - сан ієрея від того ж архієрея.

Нагороди:

2011р. - Хрест з прикрасами

 

 

 


  


 

 

 

 

 

Протоієрей Миколай Гелетюк -  Настоятель церкви "Успіння Пресвятої Богородиці", с. Коршів, з 03.11.1997р.

Народився 01.09.1975р. с. Бабин, Косівського району.

1997р. - закінчив КДС - ІФДС.

06.10.1996р. - сан диякона.

03.11.1996р. - сан священика.

15.06.1997р. - настоятель лікарняної церкви "Св. Якова", м. Івано-Франківськ ОКЛ.

01.08.1997р. - настоятель церкви "Вмч. Юрія", с. Пшеничники.

Нагороди:

25.06.1999р. - наперчний золотий хрест.

12.05.2002р. - протоієрейство. 

08.06.2005р. - епінагет.

02.12.2009р. - хрест з прикрасами.

Редактор газети: "Рідна церква". 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Протоієрей Іван Мельник -  Настоятель церкви "Св. вмч. Георгія", с Бабянка, з 25.12.2000р.

і церкви "Святої Покрови", с. Грабич, з 2004р.

Народився 05.07.1975р.  с. Чорнолізці, Тисменицького району.

1992р. - поступив до Київської ДС.

1995р. - перевівся до ІФДС.

07.04.1995р. - митрополитом Галицьким Андрієм висвячений в сан диякона.

13.06.1995р. - в сан священика.

1995-1996рр. - сотрудник декана Отинійського.

З липня 1996 по грудень - служив в кафедральному соборі м. Хмельницька.

1996-2000рр. - настоятель церкви "Св. Онуфрія", с. Жабокруки Тлумацький район.

Нагороди:

2001р. - протоієрейство.

13.07.2008р. - епінагет.

12.10.2008р. - хрест з оздобами. 

 

 


 

 

 

 

Протоієрей Володимир Левицький - Настоятель церкви "Перенесення мощей свят. Миколая", с. Лісна Слобідка, з 03.01.2010р.

Народився 13.02.1980р. с. Слобода, Коломийського району.

1997р. - поступив до ІФДС-КП.

27.09.2002р. - рукоположений в сан ієрея єпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом.

Ніс послух іподиякона владики, а також працював на відбудові Манявського Скита.

Служив в Закарпатській єпархії.

З 27.12ю2008р. - призначений сотрудником декана і місійним священиком Отинійського деканату.

Нагороди:

22.05.2011р. - протоієрейство (митрополитом Галицьким Андрієм).

23.05.2012р. - епінагет.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Митр. Протоієрей Микола Гринюк - Настоятель церкви "Св. вмч. Димитрія Солунського", с. Закрівці, з 20.05.1989р.

Народився 05.04.1948р. - с. Воскресінці, Коломийського району.

1979-1983рр. - навчання в Ленінградській ДС.

1983р. - с. Лісний Хлібичин

1986р. - с. Жукотин.

1998р. - с. Торговиця. 

Нагороди:

1988р. - жовтий хрест.

1992р. - протоієрейство.

2012р. - митра. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Обновлен 13 мар 2013. Создан 26 фев 2013



cerkva.if.ua